Twój salon CUPRA Warszawa Włochy

Najważniejsze informacje

Napędzany innowacją


Podświetlane logo CUPRA z przodu i z tyłu oraz zintegrowane tylne światła LED dopełniają sportowego wyglądu.

Czysta moc, wewnątrz i na zewnątrz


Progresywna konsola w kształcie litery Y w kolorze Dark Ice Metal i kubełkowe fotele z mikrofibry Dark Night gwarantują sportowe doświadczenia z jazdy

Uosobienie ekspresji


Wyjątkowy design charakteryzuje się muskularną i dynamiczną linią nadwozia z progresywnymi elementami wnętrza.

Wybierz CUPRĘ, którą chcesz przetestować

Umów się na jazdę próbną

CUPRA TAVASCAN

Jaki jest rzeczywisty zasięg pojazdu elektrycznego?

+

Czy auto elektryczne jest tańsze w utrzymaniu niż samochód spalinowy?

+

Jak naładować CUPRĘ Tavascan?

+

Ile czasu trwa ładowanie CUPRY Tavascan?

+

Sprawdź pozostałe modele CUPRA

CUPRA FORMENTOR


Wyjątkowy crossover coupé wpisujący się idealnie w DNA marki. Doskonały wybór dla osób poszukujących połączenia sportowego charakteru, stylowego designu i praktyczności SUV-a. Obok tego modelu nikt nie przejdzie obojętnie. Sprawdź wszystkie możliwości.

Dowiedz się więcej

CUPRA BORN


Pierwsza w pełni elektryczna CUPRA. Kompaktowy hatchback o wysokich osiągach. Idealny dla osób poszukujących wydajnego, elektrycznego samochodu z sportowymi osiągami i nowoczesnym designem. Poczuj maksymalną moc przy zerowej emisji spalin.

Dowiedz się więcej

CUPRA LEON


Unikalne połączenie charakteru i siły. Drapieżny Leon łączy wyrafinowaną stylistykę ze sportowym duchem. Naszpikowany nowoczesnymi technologiami, aby każda podróż była niezapomnianym doświadczeniem. Rozgość się we wnętrzu nowego Leona.

Dowiedz się więcej

CUPRA LEON SPORTSTOURER


Model, który łączy doskonałe właściwości jezdne z bezpieczeństwem i niesamowitym komfortem. Idealny wybór dla osób szukających dynamicznego samochodu z większą przestrzenią wnętrza i bagażnika. Poczuj jego moc.

Dowiedz się więcej

CUPRA ATECA


Kompaktowy SUV ze sportowych duchem. Agresywny wygląd, mocne silniki oraz sportowe zawieszenie czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób poszukujących połączenia sportowego charakteru z funkcjonalnością SUV-a. Poczuj, że każda droga należy do Ciebie.

Dowiedz się więcej

CUPRA Tavascan nie jest obecnie dostępny w sprzedaży i oczekuje na homologację. Prezentowane dane techniczne są jedynie orientacyjne i mogą się różnić. Dostępna moc (KW) i przyspieszenie pojazdu zależą od poziomu naładowania oraz temperatury akumulatora. Zdjęcia służą wyłącznie celom poglądowym oraz informacyjnym - mogą nie obrazować dokładnie samochodu w produkcji seryjnej.

Zasięg samochodu elektrycznego zależy od wielu czynników takich jak ukształtowanie terenu, warunki atmosferyczne, obciążenie auta (pasażerowie + bagaż), wiek i stan techniczny akumulatora, wybrane wyposażenie dodatkowe (m.in. felgi i opony), uruchomione wyposażenie - ogrzewanie, klimatyzacja, podgrzewanie siedzeń, a także styl jazdy. Wskazany zasięg jest wartością szacunkową i został obliczony zgodnie z rozporządzeniem WLTP, które ustanawia standardowe warunki testowe obowiązujące wszystkich producentów, tak aby wartości obliczone zgodnie z tym rozporządzeniem były porównywalne ze sobą dla wszystkich pojazdów.

Czas ładowania różni się w zależności od następujących czynników: temperatura zewnętrzna i temperatura akumulatora, maksymalne napięcie systemu ładowania i jego aktualny stan, a także stan akumulatora i wykorzystanie innych urządzeń elektrycznych w samochodzie podczas ładowania.