Twój salon CUPRA Warszawa Włochy

Najważniejsze informacje

Czysta moc na Twojej drodze.


Nadaj swojemu dniu tempa. CUPRA Ateca o mocy 300 KM osiąga prędkość od 0 do 100 km w zaledwie 4,9 sekundy.

Technologia pełna innowacji.


Wzbogacone doświadczenie. Sześć zmiennych trybów jazdy, automatyczna skrzynia biegów DSG i technologia 4WD.

Wyrafinowanie od pierwszego wejrzenia.


Wyprofilowana maska, pełne światła LED i zauważalne aluminiowe detale. A do tego – hamulce Brembo.

Wybierz CUPRĘ, którą chcesz przetestować

Umów się na jazdę próbną

Interesuje Cię nowa CUPRA Ateca?

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą!

CUPRA ATECA

Wygląd zewnętrzny

+

Wnętrze

+

Bezpieczeństwo

+

CUPRA Connect

+

Finansowanie dla Ciebie

Kredyt JAK ABONAMENT


Masz niskie raty, bo spłacasz tylko przewidywaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy, a nie całą jego wartość. Dopiero na koniec umowy decydujesz, czy CUPRĘ wykupić, czy wziąć kolejną w ramach nowej umowy.

Dowiedz się więcej

NAJEM


Masz stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz nową CUPRĄ. W opłacie zawarte są ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a opcjonalnie także opony z wymianą i przechowywaniem.

Dowiedz się więcej

Kredyt KLASYCZNY


Jeździsz nową CUPRĄ, spłacając jej pełną wartość w miesięcznych ratach, a po zakończeniu umowy dalej ją użytkujesz. Przez cały okres finansowania korzystasz z niskich kosztów całkowitych kredytu.

Dowiedz się więcej

Finansowanie dla Twojej Firmy

Leasing JAK ABONAMENT


Jeździsz nową firmową CUPRĄ, mając raty dużo niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy auto wykupić czy wziąć kolejne w ramach nowego kontraktu

Dowiedz się więcej

NAJEM


Masz stałą miesięczną opłatę i po prostu jeździsz firmową CUPRĄ. W opłacie jest już ubezpieczenie, serwis, assistance, pomoc w przypadku szkody, auto zastępcze, a opcjonalnie także opony.

Dowiedz się więcej

Leasing KLASYCZNY


Jeździsz nową firmową CUPRĄ, spłacając całą jej wartość w miesięcznych ratach. Na koniec umowy wykupujesz auto już od 1% jego wartości, a później dalej je użytkujesz – tak długo, jak chcesz.

Dowiedz się więcej

Sprawdź pozostałe modele CUPRA

CUPRA FORMENTOR


Wyjątkowy crossover coupé wpisujący się idealnie w DNA marki. Doskonały wybór dla osób poszukujących połączenia sportowego charakteru, stylowego designu i praktyczności SUV-a. Obok tego modelu nikt nie przejdzie obojętnie. Sprawdź wszystkie możliwości.

Dowiedz się więcej

CUPRA BORN


Pierwsza w pełni elektryczna CUPRA. Kompaktowy hatchback o wysokich osiągach. Idealny dla osób poszukujących wydajnego, elektrycznego samochodu z sportowymi osiągami i nowoczesnym designem. Poczuj maksymalną moc przy zerowej emisji spalin.

Dowiedz się więcej

CUPRA LEON SPORTSTOURER


Model, który łączy doskonałe właściwości jezdne z bezpieczeństwem i niesamowitym komfortem. Idealny wybór dla osób szukających dynamicznego samochodu z większą przestrzenią wnętrza i bagażnika. Poczuj jego moc.

Dowiedz się więcej

CUPRA ATECA


Kompaktowy SUV ze sportowych duchem. Agresywny wygląd, mocne silniki oraz sportowe zawieszenie czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób poszukujących połączenia sportowego charakteru z funkcjonalnością SUV-a. Poczuj, że każda droga należy do Ciebie.

Dowiedz się więcej

CUPRA TAVASCAN


Nasz pierwszy elektryczny SUV Coupe. Wkrótce dostępny!

Dowiedz się więcej